pic

سوالات متداول

pic
pic

خیر. تنها با داشتن چک صیادی به نام شخص متقاضی فروش انجام می‌شود.

بله. می توانید هر مبلغ دلخواهی را به عنوان پیش پرداخت در نظر بگیرید ولی حداقل میبایست یک چهارم مبلغ فاکتور باشد.کمتر از یک چهارم امکان پذیر نیست.

سقف خرید تماما به مدارک مثبته اعتباری که متقاضی ارائه میدهد،بستگی دارد و هیچ سقف از پیش تعیین شده ای برای افراد وجود ندارد.به عنوان مثال زمانی که متقاضی مدارکی دال بر درآمد ماهیانه سه میلیون تومان ارائه می دهد سقف خرید بیش از ده میلیون تومان دریافت نخواهد کرد.

همه ی افراد امکان ثبت نام را دارند. اما پذیرش درخواست ثبت نام در مرحله ی اول اعتبارسنجی، برای تمام متقاضیان اتفاق نمی افتد و نیازمند داشتن شغل قابل قبول، درآمد مشخص ، حساب بانکی معتبر بدون سابقه چک برگشتی یا معوقات بانکی و داشتن گردش حساب متناسب با میزان حقوق و خرید است.

شما به تعداد بی نهایت می توانید خرید اقساطی از سامانه تقسیط داشته باشید ولی انجام هر خرید بعدی ملزم به تسویه خرید قبلی است.در صورتی که متقاضی تعهدات باقیمانده داشته باشد نمی تواند از سامانه تقسیط مجدد خرید کند.

خیر. می توانید تعداد چک ها را به اندازه مضارب تعداد ماه بازپرداخت، کاهش دهید.مثلا برای خرید 12 ماهه می توانید 2،3،4،6 و 12 چک پرداخت کنید.بدیهی است با فرمول راس گیری زمانی تاریخ چک ها معین خواهد شد.

بله. ولی میبایست اطلاعات شخص دارنده دست چک را در فرم درخواست خرید وارد کنید.

جهت اطلاع از کارمزد و نحوه پرداخت می توانید با مراجعه به لینک ماشین حساب در منو سایت محاسبات مد نظر خود را مشاهده کنید.

در مواردی که متقاضی مدارک مثبته دال بر داشتن شغلی با امنیت کافی ندارد ملزم به معرفی ضامن است.نکته بسیار مهم اینکه ضامن میبایست حتما کارمند دولتی و یا شخص بسیار معتبر با امنیت شغلی بالا باشد.

در مواردی که کالای مد نظر شما در فروشگاه های ما موجود نبود می توانید کالای مد نظر خود را با ارائه مشخصات کامل در فرم ثبت سفارشی تعیین کنید تا با پیگیری کارشناسان ما کالای شما تهیه شود.در صورتی که امکان تهیه کالای مد نظر شما نباشد به اطلاع متقاضی محترم خواهد رسید.

خیر. امکان کاهش سقف خرید وجود دارد ولی افزایش سقف می بایست با هماهنگی واحد اعتبارسنجی صورت گیرد.

زمانی که قیمت کالا دارای تغییرات سریع میباشد قیمت در زمان مراجعه متقاضی به فروشگاه ملاک محاسبه می باشد.

بله. اما در مواردی که ثبت درخواست کالای سفارشی دارید باید قبل از مراجعه به فروشگاه کالای مد نظر خود را با دقت مشخص کنید و در غیر اینصورت امکان تغییر نیست.

تمام کالاهای قابل ارائه در این سامانه با گارانتی رسمی است و امکان عرضه کالای بدون گارانتی و قاچاق به هیچ وجه نمی باشد.

در مواردی که مشتریان نسبت به پرداخت دیون بدعهدی کنند دایره حقوقی اقدام قضایی را نسبت به کل وجه مانده انجام می دهد نه به اندازی هر چک با تاریخ های متفاوت از اینرو چک ضمانت برای کل مبلغ مانده اخذ می گردد.

در مواردی که مدارک قابل ارائه توسط متقاضیان سریع و معتبر باشد کمتر از 24 ساعت در موارد دیگر بسته به میزان همکاری متقاضی با واحد اعتبار سنجی بعضا تا سه روز کاری زمان خواهد برد.

خیر.در حال حاضر فروش اقساط فقط مختص متقاضیان تهران می باشد.انشالله در آینده نزدیک این خدمات در دیگر شهرستان ها ارائه خواهد شد.