راهنمای خرید اقساطی

ثبت درخواست

جهت خرید اقساطی محصولات اولین مرحله ثبت درخواست می باشد.شما با مراجعه به لینک ثبت درخواست که در نقاط مختلفی در وب سایت قرار داده شده می توانید به راحتی درخواست خود را ثبت کنید.این بخش شامل اخذ اطلاعات هویتی، مشخصات بانکی و شغلی شماست که در روند اعتبار سنجی مورد نیاز است..

در هنگام پر کردن فرم لطفا به نکات دقت کنید و اطلاعات خود را به درستی وارد کنید.چرا که هرگونه مغایرت در ثبت اطلاعات باعث کندی روند اعتبار سنجی خواهد شد

بررسی درخواست و احراز هویت

در این مرحله اطلاعات وارد شده توسط شما مورد بررسی کارشناسان واحد اعتبار سنجی قرار می‌گیرد .صحت و مطابقت اطلاعات و مدارک قابل ارائه توسط متقاضی بررسی می‌شود. در صورت وجود هرگونه نقص در مدارک و اطلاعات با متقاضی تماس گرفته و در صورت رفع نقص روند اعتبار سنجی مرحله به مرحله طی خواهد شد.

خواهشمندیم جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به این مرحله با کارشناسان واحد اعتبارسنجی نهایت همکاری را بفرمایید.

دریافت پیامک تائید درخواست

در مرحله سوم و بعد از طی مراحل اعتبار سنجی پیامک تایید برای شما ارسال و فروشگاهی که متناسب با درخواست شما تعیین گردیده معرفی خواهد شد. متقاضی محترم می بایست با توجه به موارد ذکر شده در پیامک به فروشگاه مورد نظر مراجعه نماید.

لطفا و موکدا کلیه موارد خواسته شده در پیامک را انجام دهید تا روند کار اداری شما با وقفه مواجه نشود. در صورت انجام هرگونه اقدامی خارج از روال تعیین شده فروش اقساطی متوقف خواهد شد

مراجعه حضوری به فروشگاه

در مرحله آخر، متقاضی با در دست داشتن مدارک و پیامک ارسالی به فروشگاه متناسب که توسط کارشناسان ما معرفی گردیده مراجعه می‌کند و خرید خود را تا سقف تعیین شده انجام می‌دهد. هرگونه افزایش سقف خرید به صورت آنی در فروشگاه امکان پذیر نیست و می‌بایست متقاضی روند اعتبار سنجی را مجدد و با ارائه مدارک مثبته اعتباری طی کند. امیدواریم که خرید خوبی را در سامانه تقسیط تجربه کنید.

در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال می توانید به قسمت سوالات متداول مراجعه نمایید و یا با شماره های مندرج در وب سایت تماس بگیرید

چرا تقسیط ؟

خرید اقساطی

سوالات متداول

خرید اقساطی
خرید اقساطی

خیر. تنها با داشتن چک صیادی به نام شخص متقاضی فروش انجام می‌شود.

بله. می توانید هر مبلغ دلخواهی را به عنوان پیش پرداخت در نظر بگیرید ولی حداقل میبایست یک چهارم مبلغ فاکتور باشد.کمتر از یک چهارم امکان پذیر نیست.

سقف خرید تماما به مدارک مثبته اعتباری که متقاضی ارائه میدهد،بستگی دارد و هیچ سقف از پیش تعیین شده ای برای افراد وجود ندارد.به عنوان مثال زمانی که متقاضی مدارکی دال بر درآمد ماهیانه سه میلیون تومان ارائه می دهد سقف خرید بیش از ده میلیون تومان دریافت نخواهد کرد.

همه ی افراد امکان ثبت نام را دارند. اما پذیرش درخواست ثبت نام در مرحله ی اول اعتبارسنجی، برای تمام متقاضیان اتفاق نمی افتد و نیازمند داشتن شغل قابل قبول، درآمد مشخص ، حساب بانکی معتبر بدون سابقه چک برگشتی یا معوقات بانکی و داشتن گردش حساب متناسب با میزان حقوق و خرید است.

شما به تعداد بی نهایت می توانید خرید اقساطی از سامانه تقسیط داشته باشید ولی انجام هر خرید بعدی ملزم به تسویه خرید قبلی است.در صورتی که متقاضی تعهدات باقیمانده داشته باشد نمی تواند از سامانه تقسیط مجدد خرید کند.